Skip to main content

Zrealizovať dobre návrh interiéru nie je jednoduché, preto pristupujeme ku každej novej úlohe s určitým rešpektom a pokorou. Baví nás navrhovať a plniť našim klientom sny a očakávania. Každý náš návrh je jedinečný originál šitý na mieru jeho majiteľovi.

Už niekoľko rokov ponúkame našim klientom produkty HANAK s kompletnými službami realizácie. Kvalitný záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou.

Studio HANÁK Košice

Príďte sa pozrieť osobne, radi Vás spoznáme.    Kontakty

Naše realizácie

Prvé stretnutie

1.

Približný pôdorys priestoru

Na prvú schôdzku si prosím nachystejte přibližný půdorys Vašeho prostoru, který budeme společně řešit, pomůže nám to k představě o velikosti projektu. Pokud ho nemáte k dispozici, můžete nám jej dodat později nebo přistoupit ke kroku 2 První schůzky.  

2.

Fotografia priestoru

Pri prvom stretnutí nám veľmi pomôže a môže dočasne zastúpiť funkčné spracovanie pôdorysu tiež fotografia Vášho priestoru. Tu uvidíme aktuálnu pripravenosť a preberieme možnosti riešenia priestoru.

3.

Inšpirácia

Pokiaľ máte uložené obrázky interiéru a štýlu bývania, ktoré sa Vám páčia na sociálnych sietiach, či webových stránkach, neváhajte ich zo sebou na prvé stretnutie priniesť.

4.

Vaše obľúbené

Pokiaľ nemáte jasnú predstavu o Vašom interiéry, pozrite  si naše webové stránky a cez funkciu srdiečka si vyberte čo sa Vám páči. Potom už len stačí preposlať cez kontaktný formulár Váš výber, alebo nám ho priamo nezdieľať.

Obľúbené

Nábytok

Ostatné sortiment

Aktuálne

Akustické panely ALEGRO

  • Novinky

Dizajnový model WAVE

  • Novinky