Profil spoločnosti

INTERIÉROVÉ ŠTÚDIO KOŠICE

Máme radi svoju prácu a robíme ju dobre. Zrealizovať dobre návrh interiéru nie je jednoduché, preto pristupujeme ku každej novej úlohe s určitým rešpektom a pokorou. Baví nás navrhovať a plniť našim klientom sny a očakávania. Každý náš návrh je jedinečný originál šitý na mieru jeho majiteľovi.

Už niekoľko rokov ponúkame našim klientom produkty HANAK s kompletnými službami realizácie. Kvalitný záručný a pozáručný servis je samozrejmosťou.

HANÁK NÁBYTOK je tradičná česká firma s viac než 30-ročnou tradíciou, za ktorou stoja už 4 generácie rodiny Hanákovcov, ktoré sa naplno venovali a venujú výrobe toho najkvalitnejšieho nábytku. Nejde o reklamný slogan, ale o skutočné roky tvrdej práce, dlhého radu skúseností a nadšenia, s ktorým dnešní majitelia, otec a syn Stanislavovia Hanákovci, rovnako ako zamestnanci firmy nábytok vyrábajú a posúvajú ďalej nielen s originálnym dizajnom, ale predovšetkým s kvalitou.

Vďaka vlastnému vývoju, moderným technológiám, ale aj poctivému ručnému remeslu vyrába firma HANÁK ročne státisíce nábytkových zostáv pre zákazníkov nielen v Česku, ale po celom svete.

Okrem neobyčajnej kvality a vlastného dizajnu je v súčasnosti jednou z hlavných predností značky tzv. INTERIOR CONCEPT HANÁK, ktorý znamená domov v jednej značke, teda od jedného výrobcu. Firma HANÁK NÁBYTOK má jedinečné portfólio, ktoré nemá konkurenciu. Nikto iný v Česku a pravdepodobne ani v Európe nevyrába interiérový nábytok vrátane interiérových dverí. V tom je HANÁK absolútne výnimočný.

Exkluzívna kolekcia PREMIUM predstavuje nábytok a dvere s najkvalitnejšou povrchovou úpravou 7-vrstvovým lakom a z ušľachtilých dýh. Kolekcia TREND zahŕňa nábytok v drevodekoroch a kvalitných lesklých alebo matných laminátoch.